- Głosowanie!

Kolejny news i to w tak krótkim czasie! Oby coraz więcej takich wieści!

Całkiem niedawno trafiliśmy na listę Turbo Top Antyradia. Wczoraj było to miejsce 17, dziś 14, a jutro – kto wie? To zależy od Was! Więc głosujcie, klikajcie dzielnie: http://www.antyradio.pl/Radio/Turbo-Top/Turbo-Top-notowanie-909 – głosować można codziennie, więc do dzieła! No! NO!

Oprócz tego, zupełnie z zaskoczenia wzięła nas też lista radia Czwórka, bardzo miłego zaskoczenia (to znaczy miło, że zaskoczyło 🙂 ). Głosować można tutaj: http://www.polskieradio.pl/10/5359. I to nie byle jak głosować, bo aż 4 razy dziennie! Wystarczy odświeżyć stronę i kliknąć jeszcze raz 🙂

Zastanawiamy się powoli gdzie to wszystko prowadzi i ile można prosić Was o głosy. I doszliśmy do wniosku, że można, a nawet trzeba jeszcze bardziej, bo skoro jesteśmy już tak daleko, to nie ma odwrotu – już nigdy nie wrócimy do garażu. Oczywiście, między nami, nie zawsze mieliśmy klimatyzowaną salkę z masażem, barem i co-workiem, ale nigdy też nie graliśmy w garażu. W garażu za to będziemy trzymać nasze Ferrari, jak już będziemy jedynkami na obu listach, HE HE HE.

REASUMUJĄC prosimy o kliki w Turbotop. I w Czwórkę. A niedługo…  no, zobaczymy co niedługo. Ale mamy wrażenie, że zmierza to w dobrym kierunku.

Kochamy Was i jesteście zajebiści – pamiętajcie o tym 😉

- (Przed) Świąteczny koncert – live stream!

News że HO HO HO! 18 grudnia o godzinie 20.00 zapraszamy przed teleodbiorniki, by obejrzeć specjalny, świąteczny koncert na żywo. Polecimy live na cały świat z naszego prywatnego studia, znaczy z sali prób – nie chcą nas puszczać w telewizorze, to sami się puścimy!

Atmosfera będzie cokolwiek wigilijna, bo normalnych koncertów zagraliśmy już wystarczająco dużo 🙂 Zarezerwuj więc z rodziną/kotem czas w niedzielny wieczór, przygotuj świąteczne przekąski (tj. piwo) i zamiast odpalać ulubiony serial, bądź w ten wyjątkowy dzień razem z nami.

A jak chcesz dołączyć do ekipy, która będzie tam na żywo – to zrobimy świąteczne konkursy na lepienie pierogów i może się załapiesz ]:-> Napisz maila na ten adres, to wyjaśnimy dokładnie gdzie i jak się dostać.

Do zobaczenia pod tym linkiem!

live-stream

- Masters of Second-guessing

Chłopcy i dziewczęta, niezbyt często piszemy tu wiadomości (bo najświeższe i najpikantniejsze są w social mediach), ale jak już napiszemy, to z powagą i dostojeństwem: nakładem wydawnictwa Winylowo Records nasza najnowsza płyta Masters of Second-guessing wchodzi na półki sklepowe (tj. przynajmniej dwóch sklepów) 6.10.2016 (fajna data, co nie? Mamy nosa do takich). Będzie super piosenkowa, rokendrolowa, a na pewno najlepsza, jaką mamy do tej pory.

Zachęcamy do zamówień w pre-orderze na WINYLOWO.

A po wydaniu płyty, długa i soczysta trasa.

Masters of Second-guessing

- RAW POP EUROPEAN TOUR 2016

Jak nazwa wskazuje, będziemy zwiedzać Europę (w tym nawet kilka miast w Polsce!). Zaglądnij do działu SHOWS.
Cinemon - Raw Pop EU Tour 2016

- SO NAIVE TOUR 2015

Kolejna jesień więc kolejna trasa (szczegóły tutaj). Tym razem promująca singiel So Naive poprzedzający wydanie kolejnego albumu w lutym 2016. Zatem, jedziemy, gramy, promujemy 😉 Do zobaczenia.

Cinemon - So Naive Tour 2015 web

- RAW POP #2

Po prawie roku wracamy z naszym mini-festem RAW POP. Część druga to The October Leaves, Katedra i oczywiście my, Cinemon. Po więcej info zapraszamy na www.rawpop.pl

5.03.2015 raw pop 2 WEB M

- 2014 podsumowanie

Bam! 2014 za nami. I jak się z tym czujecie? Zanim wyruszymy w nowe, nieznane, będzie trochę o tym co zostawiliśmy za nami. 2014 był bardzo eventful. Działo się dużo – ważnego, smutnego (mniej) i wesołego (więcej).

cinemon2014

W styczniu żyliśmy jeszcze premierą Perfect Ocean. Zagraliśmy fajny support przed Anią Rusowicz. Wrzuciliśmy też naszą fajną sesję foto.
W lutym, po ponad 3 latach, z oficjalnego składu zniknął Kuba Tracz. Wielki to cios był. Zretuszowaliśmy zdjęcia, ale oryginałów nigdy nie wywaliliśmy! Wrzuciliśmy też nasze super nagranie grającego winyla na YT.
W marcu zaczęliśmy jak nam się wydawało ostatni konkurs i ostatnie głosowanie w Skoda Auto Muzyka. Poskutkowało to dotarciem na antenę Trójki do red. Stelmacha. Fajno!
W Kwietniu zagraliśmy support przed Justinem Biberem, ale to pierwszego. Potem zagraliśmy bardzo ważny dla nas koncert – już z nowym basistą Basikiem – RAW POP. Ważny z wielu powodów, również dlatego, że poznaliśmy ziomeczków z Magnificent Muttley, buziaki buziaki! Rozpoczynał on RAW POP Tour.
Maj to dalsza część trasy. 10 koncertów. Przedsmak tej jesiennej. M.in. na Off Plus Camera z L.Stadt. To również wypuszczenie pierwszego LIVE, z Przestrzeni.
Czerwiec to miesiąc takich trochę sukcesów: przeklikaliście nas przez Skoda Auto Muzyka i Męskie Granie – oficjalnie ostatni konkurs gdzie się coś klika z naszym udziałem. Resztę zrobili już jurorzy i tak oto pyknęliśmy w Sopocie na MG (wraz z Matysem z MA), a Skoda wypuściła składankę z Remember Me. Czad!
W lipcu wakacje, ale i tak wyszedł drugi LIVE, z Alchemii.
Sierpień to znowu wakacje, ale i tak zagraliśmy w Bochni na finał Bocheńskiej Sceny Letniej, z Basikiem i z Zuzą Skolias.
We wrześniu koniec wakacji i dużo ciężkiej a owocnej (wtedy tego jeszcze nie wiedzieliśmy) pracy. Naszej. I waszej. Na WspieramKulture.pl uzbieraliśmy od Was na trasę ponad 5k :* z czego 1k dorzucił Grolsch bo w nas wierzy!
W październiku zaczęliśmy próby z Łukaszem Wierzbickim i z Małgorzatą Tekiel – naszymi basistami na największej Cinetrasie ever, która zaczęła się 9 października, a trwała przez 30 koncertów do grudnia. W międzyczasie Nobody’s Gonna Put Out The Fire live przebił 20 tys. wyświetleń, a na FB 2,5 tys. fanów!
W listopadzie zagraliśmy m.in. na Crowd Festival organizowanym przez WspieramKulturę.pl i w Norymberdze. Ukazał się też klip do Remember Me, który robiliśmy przez pół roku, a który od listopada do dziś zgarnął ponad 4,5 tys. wyświetleń! I kupiliśmy auto! 😉
Koniec listopada i grudzień to cudowna końcówka trasy – koncert przed Natalią Przybysz, Kraków akustycznie, Jasło i Sanok…
A, i auto się zepsuło 😀

Przez rok zyskaliśmy ponad 800 Was, fanów (jest nas teraz prawie 3 tys.).

Facebooka odwiedziliście ponad 20 tys. razy.
Nasze klipy obejrzeliście ponad 40 tys. razy.
Naszą płytę (online) przesłuchaliście ponad 8 tys. razy.
My z kolei zagraliśmy 45 koncertów (z pięcioma różnymi basistami! :-D) dla prawie 3000 osób.
Przejechaliśmy ok. 13 tys. kilometrów.
Nagraliśmy klip. Jeden ;-(
Wydaliśmy dwie płytki LIVE.
Zrobiliśmy wszystko co mogliśmy i chcieliśmy zrobić.
I bardzo wam za to dzięki!

2015 to rok wyjątkowy. To dziesięciolecie istnienia zespołu (tak jakby coś z tego faktu wynikało :-D).
Czekamy z niecierpliwością. Ale dzisiaj…jeszcze sobie poodpoczywamy 🙂

- Bardzo ładny klip

Najnowszy, pachnący, czysty, przejrzysty klip do Remember Me.

- CINEMON TOUR 2014

Największa ever trasa zespołu Cinemon is coming. 30 koncertów w całej Polsce (i troszeczkę za granicą). Przedsprzedaż biletów w formie akcji crowdfundingowej (z super biletami) TUTAJ.

Cinemon Tour 2014 v2 SMALL

- RAW POP

Na surowo. Magnificent Muttley, Cinemon i Tape Reels. Bardzo polecamy.
23.04 w krakowskiej Alchemii (i od razu mini-trasa). Szczegóły w dziale SHOWS
raw pop plakat