Głosowanie!

Kolejny news i to w tak krótkim czasie! Oby coraz więcej takich wieści!

Całkiem niedawno trafiliśmy na listę Turbo Top Antyradia. Wczoraj było to miejsce 17, dziś 14, a jutro – kto wie? To zależy od Was! Więc głosujcie, klikajcie dzielnie: http://www.antyradio.pl/Radio/Turbo-Top/Turbo-Top-notowanie-909 – głosować można codziennie, więc do dzieła! No! NO!

Oprócz tego, zupełnie z zaskoczenia wzięła nas też lista radia Czwórka, bardzo miłego zaskoczenia (to znaczy miło, że zaskoczyło 🙂 ). Głosować można tutaj: http://www.polskieradio.pl/10/5359. I to nie byle jak głosować, bo aż 4 razy dziennie! Wystarczy odświeżyć stronę i kliknąć jeszcze raz 🙂

Zastanawiamy się powoli gdzie to wszystko prowadzi i ile można prosić Was o głosy. I doszliśmy do wniosku, że można, a nawet trzeba jeszcze bardziej, bo skoro jesteśmy już tak daleko, to nie ma odwrotu – już nigdy nie wrócimy do garażu. Oczywiście, między nami, nie zawsze mieliśmy klimatyzowaną salkę z masażem, barem i co-workiem, ale nigdy też nie graliśmy w garażu. W garażu za to będziemy trzymać nasze Ferrari, jak już będziemy jedynkami na obu listach, HE HE HE.

REASUMUJĄC prosimy o kliki w Turbotop. I w Czwórkę. A niedługo…  no, zobaczymy co niedługo. Ale mamy wrażenie, że zmierza to w dobrym kierunku.

Kochamy Was i jesteście zajebiści – pamiętajcie o tym 😉