2014 podsumowanie

Bam! 2014 za nami. I jak się z tym czujecie? Zanim wyruszymy w nowe, nieznane, będzie trochę o tym co zostawiliśmy za nami. 2014 był bardzo eventful. Działo się dużo – ważnego, smutnego (mniej) i wesołego (więcej).

cinemon2014

W styczniu żyliśmy jeszcze premierą Perfect Ocean. Zagraliśmy fajny support przed Anią Rusowicz. Wrzuciliśmy też naszą fajną sesję foto.
W lutym, po ponad 3 latach, z oficjalnego składu zniknął Kuba Tracz. Wielki to cios był. Zretuszowaliśmy zdjęcia, ale oryginałów nigdy nie wywaliliśmy! Wrzuciliśmy też nasze super nagranie grającego winyla na YT.
W marcu zaczęliśmy jak nam się wydawało ostatni konkurs i ostatnie głosowanie w Skoda Auto Muzyka. Poskutkowało to dotarciem na antenę Trójki do red. Stelmacha. Fajno!
W Kwietniu zagraliśmy support przed Justinem Biberem, ale to pierwszego. Potem zagraliśmy bardzo ważny dla nas koncert – już z nowym basistą Basikiem – RAW POP. Ważny z wielu powodów, również dlatego, że poznaliśmy ziomeczków z Magnificent Muttley, buziaki buziaki! Rozpoczynał on RAW POP Tour.
Maj to dalsza część trasy. 10 koncertów. Przedsmak tej jesiennej. M.in. na Off Plus Camera z L.Stadt. To również wypuszczenie pierwszego LIVE, z Przestrzeni.
Czerwiec to miesiąc takich trochę sukcesów: przeklikaliście nas przez Skoda Auto Muzyka i Męskie Granie – oficjalnie ostatni konkurs gdzie się coś klika z naszym udziałem. Resztę zrobili już jurorzy i tak oto pyknęliśmy w Sopocie na MG (wraz z Matysem z MA), a Skoda wypuściła składankę z Remember Me. Czad!
W lipcu wakacje, ale i tak wyszedł drugi LIVE, z Alchemii.
Sierpień to znowu wakacje, ale i tak zagraliśmy w Bochni na finał Bocheńskiej Sceny Letniej, z Basikiem i z Zuzą Skolias.
We wrześniu koniec wakacji i dużo ciężkiej a owocnej (wtedy tego jeszcze nie wiedzieliśmy) pracy. Naszej. I waszej. Na WspieramKulture.pl uzbieraliśmy od Was na trasę ponad 5k :* z czego 1k dorzucił Grolsch bo w nas wierzy!
W październiku zaczęliśmy próby z Łukaszem Wierzbickim i z Małgorzatą Tekiel – naszymi basistami na największej Cinetrasie ever, która zaczęła się 9 października, a trwała przez 30 koncertów do grudnia. W międzyczasie Nobody’s Gonna Put Out The Fire live przebił 20 tys. wyświetleń, a na FB 2,5 tys. fanów!
W listopadzie zagraliśmy m.in. na Crowd Festival organizowanym przez WspieramKulturę.pl i w Norymberdze. Ukazał się też klip do Remember Me, który robiliśmy przez pół roku, a który od listopada do dziś zgarnął ponad 4,5 tys. wyświetleń! I kupiliśmy auto! 😉
Koniec listopada i grudzień to cudowna końcówka trasy – koncert przed Natalią Przybysz, Kraków akustycznie, Jasło i Sanok…
A, i auto się zepsuło 😀

Przez rok zyskaliśmy ponad 800 Was, fanów (jest nas teraz prawie 3 tys.).

Facebooka odwiedziliście ponad 20 tys. razy.
Nasze klipy obejrzeliście ponad 40 tys. razy.
Naszą płytę (online) przesłuchaliście ponad 8 tys. razy.
My z kolei zagraliśmy 45 koncertów (z pięcioma różnymi basistami! :-D) dla prawie 3000 osób.
Przejechaliśmy ok. 13 tys. kilometrów.
Nagraliśmy klip. Jeden ;-(
Wydaliśmy dwie płytki LIVE.
Zrobiliśmy wszystko co mogliśmy i chcieliśmy zrobić.
I bardzo wam za to dzięki!

2015 to rok wyjątkowy. To dziesięciolecie istnienia zespołu (tak jakby coś z tego faktu wynikało :-D).
Czekamy z niecierpliwością. Ale dzisiaj…jeszcze sobie poodpoczywamy 🙂